Gyorsmenü, oldaltérkép és beállítások
Gimnázium

Helyettesek

A helyettes az adott órában láthat el helyettesítést. Az adott óra előtti szünetben a H utáni számmal jelzett emeleten teljesít folyosófelügyeletet.

H2: 2. emeleten ügyel óra előtt
H3: 3. emeleten ügyel óra előtt
H4: 4. emeleten ügyel óra előtt

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek




Hétfő 1. óra

Parancs Anna (H2)
Szilágyi Barnabás (H3)
Vad Fanni (H4)

Hétfő 2. óra

dr. Czéh Zoltán (H4)
dr. Csiszár Gábor (H2)
Laknerné Kurucz Zsuzsanna (H3)

Hétfő 3. óra

Bartalis Mónika (H3)
Kovács Imre (H4)
Varga Bence (H2)

Hétfő 4. óra

Daragó Veronika (H4)
Pirity Tamás Gábor (H3)
Szedenik Hanna (H2)

Hétfő 5. óra

Dalos Áron (H3)
Kalla Lea Zita (H2)
Tallósi-Kovács Vivien (H4)

Hétfő 6. óra

Bakonyi Judit (H3)
Börzsönyi Péter (H2)
Daragó Veronika (H4)





Kedd 1. óra

Börzsönyi Péter (H4)
Dudás Éva (H2)
Varsányi Kata (H3)

Kedd 2. óra

Pálréti Orsolya (H4)
Szilágyi Barnabás (H3)
Tivolt Tímea (H2)

Kedd 3. óra

dr. Ligeti Judit (H3)
Mórocz Zoltán (H4)
dr. Nagy-Varga Zsolt (H2)

Kedd 4. óra

Bakos-Koncz Nikoletta (H3)
Bartalis Mónika (H4)
Gál Ildikó (H2)

Kedd 5. óra

Bakonyi Judit (H3)
Borhegyi Péter (H4)
Raszler György (H2)

Kedd 6. óra

Daragó Veronika (H4)
Dudás Éva (H2)
Szegedy-Maszák Anna (H3)





Szerda 1. óra

Dalos Áron (H4)
dr. Nagy-Varga Zsolt (H3)
Tallósi-Kovács Vivien (H2)

Szerda 2. óra

Antal Zoltán (H4)
Pálréti Orsolya (H3)
Pintér Tünde Kornélia (H2)

Szerda 3. óra

dr. Czéh Zoltán (H4)
Illés Vanda (H2)
Ozsváth-Hegedüs Mónika (H3)

Szerda 4. óra

Dudás Éva (H2)
Kalla Lea Zita (H3)
Szegedy-Maszák Anna (H4)

Szerda 5. óra

Mórocz Zoltán (H4)
Parancs Anna (H2)
Sebőné Bagdi Ágnes (H3)

Szerda 6. óra

Bakos-Koncz Nikoletta (H4)
Kollár Artúr András (H2)
Kovács Imre (H3)





Csütörtök 1. óra

Deák Márta (H4)
Minich Eszter (H2)
Varga Bence (H3)

Csütörtök 2. óra

Sebőné Bagdi Ágnes (H3)
dr. Siposs András (H4)
Tóth Levente (H2)

Csütörtök 3. óra

Mórocz Zoltán (H3)
Raszler György (H2)
Tillmann Mónika (H4)

Csütörtök 4. óra

dr. Csiszár Gábor (H2)
Daragó Veronika (H4)
Koronczainé Nagy Ágnes (H3)

Csütörtök 5. óra

Parancs Anna (H3)
Tivolt Tímea (H4)
Tóth Levente (H2)

Csütörtök 6. óra

Bakonyi Judit (H3)
Borhegyi Péter (H4)
Tillmann Mónika (H2)





Péntek 1. óra

Csányi János (H4)
Hubai Katalin (H2)
Tivolt Tímea (H3)

Péntek 2. óra

Gyertyán Attila (H4)
Kalla Lea Zita (H3)
Pirity Tamás Gábor (H2)

Péntek 3. óra

Iván György (H4)
Pálréti Orsolya (H3)
Szedenik Hanna (H2)

Péntek 4. óra

Bakos-Koncz Nikoletta (H4)
Ozsváth-Hegedüs Mónika (H3)
Tóth Levente (H2)

Péntek 5. óra

dr. Czéh Zoltán (H4)
Dudás Éva (H2)
Koronczainé Nagy Ágnes (H3)

Péntek 6. óra

Deák Márta (H4)
Kollár Artúr András (H2)
Szilágyi Barnabás (H3)