·  E-napló  ·  Levelezés  ·  Közösségi szolgálat  ·  Tanévnaptár  ·  Órarend  ·  Oldaltérkép  ·  Introduction  ·  Gólya vagyok 2017. december 14. csütörtök

Osztályok

Az elérhetőségeket a Kapcsolatok rovatban találják.

2017/2018

7.C (hat évfolyamos)
Osztályfőnök: Koronczainé Nagy Ágnes
Osztályfőnök-helyettes: Tóth László
Tanterem: 303

Osztálynévsor:

1. Antal Noémi
2. Atanaszov Vivien
3. Beke Marcell Zoltán
4. Deme Boglárka
5. Erdősi-Szűcs Veronika
6. Farkas Bence
7. Fekete Dávid Béla
8. Hajós Balázs
9. Havas Péter Máté
10. Horváth Hunor
11. Kaltenecker Balázs Bence
12. Kiss Domonkos Péter
13. Kiss-Fehér Kamilla
14. Korchmáros Dániel
15. Kovács Dorka Éva
16. László Anna Luca
17. Le Hai Yen
18. Lehel Fanni Anna
19. Loós Balázs
20. Lukács Marietta Krisztina
21. Molnár Flóra Anna
22. Móró Barnabás
23. Nagy Ábel
24. Őri Júlia
25. Palotás Márton
26. Sas Benedek
27. Székely Veronika Dóra
28. Szijjártó Szilárd
29. Tóth Marcell Balázs
30. Váradi Péter Tamás

7.D (hat évfolyamos)
Osztályfőnök: Tóth Attila
Osztályfőnök-helyettes: Pákozdi Péter
Tanterem: 425

Osztálynévsor:

1. Balázs Eszter Flóra
2. Baráth Levente Zoltán
3. Bathó Bálint
4. Bieber Janka
5. Bognár Soma
6. Csejdy Janka
7. Cserháti Zalán Zoltán
8. Darida Anna Dorka
9. Dávid Panka
10. Domonyai Eszter
11. Girus Kristóf László
12. Hegyesi Adél
13. Heiszmann Benedek
14. Horváth Zalán
15. Káposztás Benedek Ferenc
16. Katona Máté
17. Korényi Gáspár András
18. Kovács Eszter
19. Kuti Kata Borbála
20. Lengyel Miklós Levente
21. Liszkai Jakab István
22. Liu Haotian
23. Molnár Márta
24. Müllner Bence
25. Papp Dániel Márk
26. Sokolov Mikhail
27. Szalmay Márton
28. Szilveszter Dóra
29. Szlabóczky Lóránd Boldizsár
30. Zajzon Alexandra Fanni

8.C (hat évfolyamos)
Osztályfőnök: Nagy-Varga Zsolt
Osztályfőnök-helyettes: Bogár Eszter
Tanterem: 403

Osztálynévsor:

1. Ambrus Zsigmond Tivadar
2. Becsei Flóra
3. Biebel Botond
4. Búcsú Ákos
5. Czipó Laura Léda
6. Csomor Balázs Péter
7. Dorogi Dóra
8. Erdősi Míra
9. Garam Bertalan
10. Kiss Levente András
11. Koren Anikó
12. Kovács Barnabás András
13. Kovács Marcell
14. Kővári Dorottya
15. Mikus Donát
16. Molnár Benedek András
17. Mucsi György
18. Német Hanga
19. Németh Gergely András
20. Novák Imola Natália
21. Romits Benedek Tamás
22. Sajósi Benedek
23. Saracco Lucio Stephen
24. Schneider Léna Csenge
25. Szovics Márton
26. Tomojzer Lilla
27. Tóth Balázs Gellért
28. Trenyik Hanna Zsófia
29. Urbán zsófia
30. Varga Fanni
31. Veres Mátyás
32. Weinper Dániel

8.D (hat évfolyamos)
Osztályfőnök: Tillmann Mónika
Osztályfőnök-helyettes: Bakos Györgyi
Tanterem: 422

Osztálynévsor:

1. Antalffy Marcell
2. Baczó Boglárka
3. Bánoczki Blanka
4. Baráth Márk
5. Biber Áron Benedek
6. Bíró Sára Veronika
7. Bocsó Noémi Zsuzsanna
8. Cserfai Dorottya
9. Csik Flóra
10. Domján Minka Lukrécia
11. Fejes Zsófia
12. Fodor Attila Csaba
13. Folberth Nóra
14. Fülöp Kata
15. Gerő Viktória
16. Harcos Flóra
17. Juhász Máté Sándor
18. Kállay Simon Péter
19. Kálóczi Eszter
20. Kovencz Lilla
21. Lázár Gergely
22. Marczula Bálint
23. Nagy Péter Gergely
24. Neubrandt Nikolett
25. Ozoróczy Dorina Kiara
26. Papp Eszter Krisztina
27. Prievara Dániel
28. Riba Miklós Pál
29. Schottner Kíra
30. Seben Vilmos Csaba
31. Szalay Mátyás Szebasztián
32. Szenes Aliz
33. Ürge Réka Boróka
34. Vincze Bence Bálint

9.A (négy évfolyamos, matematika-fizika, természettudományi tagozat)
Osztályfőnök: Jakab Péter
Osztályfőnök-helyettes: Ligeti Judit
Tanterem: 201

Osztálynévsor:

1. Ambrus Aladár Tamás
2. Ambrus Barbara
3. Boross Csaba Dániel
4. Farkas Zsigmond
5. Fehértói-Nagy Vince
6. Ferencz Áron Richárd
7. Földi Teodor László
8. Geraszin Nikolett Kitti
9. Hegyi Károly Ignác
10. Horváth Ádám Zsombor
11. Horváth Gergely
12. Jónás Hajnalka
13. Kisvárdai Imre Gábor
14. Kósa Zoltán
15. Kovács Balázs Szabolcs
16. Kuty Boglárka
17. Laufer Levente
18. Literáti Máté
19. Magosányi Ada Lilla
20. Magyarfalvi Berta
21. Mándi Katalin Evelin
22. Märcz Anna
23. Maróy Kristóf Miklós
24. Mester Ildikó
25. Miklós Áron
26. Mozolai Blanka
27. Nagy Dániel
28. Papp Marcell
29. Radnai Réka Lilla
30. Simon Vivien Klaudia
31. Soós Anita Zolna
32. Stojanovic Márk
33. Stomfai Gergely
34. Süle Márk Manó
35. Veréb-Zakar Benjámin Mihály

9.B (négy évfolyamos, biológia, humán tagozat)
Osztályfőnök: Jankovics László (biológia), Szegedy-Maszák Anna (humán)
Osztályfőnök-helyettes: -
Tanterem: fsz4

Osztálynévsor:

1. Ambrus Petra Amrita
2. Árpási Zalán
3. Bojti Zsófi
4. Bődi Kata
5. Cziprisz Barbara
6. Csikós Bálint
7. Csürös Dóra
8. Décsy Laura Magdolna
9. Farkas Benedek
10. Forgács Árpád Balázs
11. Gaál Lilla
12. Gergácz Bence
13. Golenczki Gábor
14. Horváth Hanna
15. Horváth Míra
16. Hunyady Bendegúz Benedek
17. Jakó Attila György
18. Kabina Botond
19. Kiss Réka
20. Kovács Igor Nándor
21. Leitner Nóra Virág
22. Lukács Botond
23. Nagy Emese Ágnes
24. Nagy Lilla Gabriella
25. Piricz Barna
26. Pummer Maja
27. Sándor Noémi Diána
28. Stolk Janka
29. Szilágyi Zalán
30. Takács Bori
31. Thomay Vera
32. Tornay-Csomor Viktória Klára
33. Vaszilievits-Sömjén Vince
34. Zhang Tímea Virág
35. Znamenák Petra

9.C (hat évfolyamos)
Osztályfőnök: Basa István
Osztályfőnök-helyettes: Nagy-Varga Zsolt
Tanterem: 426

Osztálynévsor:

1. Béres Zoltán
2. Bukta Bianka
3. Cziráki Alexandra
4. Dékány Anna
5. Dolgos László Iván
6. Fenyvesi Hanna
7. Fodor Berta Helena
8. Gaál Tamás Kristóf
9. Galambos Bence
10. Jákri András
11. Janik Bella Rózsa
12. Kárpáti Milán
13. Keszthelyi Emese
14. Kovács Benedek Ödön
15. Kunetz Fanni Boglárka
16. Lévay Vince
17. Markó Máté
18. Novák Dávid
19. Rezneki Panna
20. Rigó Rebeka
21. Rozsnyói Kamilla
22. Szabó Karolina Zsanna
23. Szabó Márton István
24. Szalmay Lilla
25. Szaniszló Csongor
26. Szlávik Levente Kálmán
27. Tényi Tamás
28. Tímár Nadine
29. Urbán András
30. Varga Olivér
31. Veres Viktor Árpád
32. Wohner Zsolt

9.D (hat évfolyamos)
Osztályfőnök: Minich Eszter
Osztályfőnök-helyettes: Illés Vanda
Tanterem: 247

Osztálynévsor:

1. Ajanidisz Teodóra
2. Antal Botond Gyula
3. Bartos Hanna
4. Bieber Bendegúz
5. Czagány Sára Róza
6. Csákay Botond Mátyás
7. Demeter Bence Zoltán
8. Döbörhegyi Bálint Sámuel
9. Földvári Anna
10. Kátai Balázs István
11. Kirchner Márton
12. Koroknai-Szabó Tessza
13. Kurucz Balázs Gábor
14. Lakosa Áron Timót
15. Lippai Réka
16. Mák Tamás
17. Markovits Márton
18. Marosi Samu Barnabás
19. Martincsák Anna
20. Mészáros Csenge
21. Mikle Ármin Soma
22. Mladoniczky Máté
23. Nagy Viktor Károly
24. Nguyen Mai Lan
25. Nguyen Viet Linh
26. Pál Ferenc Kristóf
27. Paróczi Márton
28. Pécs Tamás
29. Stec Kaidi Tea
30. Szabó Bence
31. Szögi Nóra
32. Wolfner Anna

10.A (négy évfolyamos, matematika-fizika, természettudományi tagozat)
Osztályfőnök: Kelemenné Kiss Ilona
Osztályfőnök-helyettes: Szilágyi Barnabás
Tanterem: 330

Osztálynévsor:

1. Almási Balázs
2. Antal Botond
3. Bagi Áron
4. Buránszki Márton
5. Demeter Botond
6. Dobos Petra
7. Fazakas Emese
8. Gajdos Beatrix
9. Gorzó Levente
10. Gyarmati Barnabás
11. Hajdu Gábor Dániel
12. Juhász Barnabás József
13. Kiovics Dániel
14. Kiss Barnabás Olivér
15. Klettner Lilla Barbara
16. Kovács Kinga
17. Kun Bence
18. Lachmann Mónika Éva
19. Macsuga Bálint
20. Márialigeti Sára
21. Pacher Áron
22. Pham Havy Tímea
23. Pozsgai Gergely Pál
24. Robin Balázs Dániel
25. Sas Lőrinc
26. Snekszer Ádám
27. Szabó Anett
28. Szabó Balázs
29. Szabó Boglárka Zsuzsanna
30. Székely Zsófia
31. Tarnay Márton
32. Tang Ming Zhe
33. Vajda Fábiusz
34. Veresegyházi Emma Sára

10.B (négy évfolyamos, biológia, humán tagozat)
Osztályfőnök: Kovács Imre
Osztályfőnök-helyettes: Czéh Zoltán
Tanterem: 423

Osztálynévsor:

1. Asztalos Eszter
2. Bartos Ivett
3. Beke Hanna Barbara
4. Bekker Dorottya Eszter
5. Csillag Orsolya
6. Csócsics Lili Emma
7. Fekete Luca Anna
8. György Dorka
9. Hankó Hanna
10. Havas Tamás Zalán
11. Horváth Mirjam
12. Horváth Zsófia
13. Illinger Csenge
14. Jahn Izabella
15. Jurik Liliána
16. Korfanti Rita
17. Kovács-Bodó Zsófia
18. Kupi Kinga
19. Luu Le Duc Viet Dávid
20. Major Lili Ágnes
21. Makaró Lénárd Ezékiel
22. Máté Vivien
23. Megyesi Máté
24. Nagy Katalin
25. Páczelt Ákos Viktor
26. Pálfi Fanni Klaudia
27. Ponyiczky Samu
28. Renner Katalin
29. Sáfár Orsolya
30. Szabó Attila Gábor (jogviszonya szünetel)
31. Szabó Benedek
32. Tóth Lilla
33. Tóth Tamás Benjámin
34. Vakli Dorka Fanni
35. Vass Bence
36. Vojnár Gréta

10.C (hat évfolyamos)
Osztályfőnök: Sebőné Bagdi Ágnes
Osztályfőnök-helyettes: Sebő Péter
Tanterem: 424

Osztálynévsor:

1. Ányos Enikő
2. Bathó Borbála Dorka
3. Boér Lőrinc Adorján
4. Bunna Máté
5. Czimmermann Péter
6. Csergő Mátyás
7. Csiszár Dóra Ildikó
8. Csontos Blanka Flóra
9. Eperjessy Flóra
10. Érsek Boglárka
11. Fekete Boldizsár
12. Harangozó Pálma
13. Hosu Catalin-Alexandru
14. Kacimi El Hassani Marwan
15. Kert Melinda Rózsa
16. Kovács István Olivér
17. Kozák András
18. Kozma Péter István
19. Lestál Lea
20. Mándoki Tünde
21. Mészárik Márk Tibor
22. Pardikta Emese
23. Péli Rudolf
24. Pfisztner Sebestyén Ábel
25. Rigó Márton Benedek
26. Rozman Noel
27. Somlai Szabolcs Nándor
28. Szegedi Melinda
29. Sztankó János
30. Tényi Anna
31. Váradi Vivien
32. Varga Flóra
33. Ye Yani

10.D (hat évfolyamos)
Osztályfőnök: Gyertyán Attila
Osztályfőnök-helyettes: Klobusovszki István
Tanterem: 232

Osztálynévsor:

1. Balogh András György
2. Fejes Ignác Máté
3. Födémesi Lili
4. Hegyi Norbert
5. Horváth Zsombor
6. Imre Barnabás Gyula
7. Juhász Krisztina Anna
8. Király Márton Ferenc
9. Kovács Bence
10. Kovács Boglárka Szabina
11. Kovács Boróka
12. Kovács Regina Hajnalka
13. Lakatos Csilla
14. Maczó Anna
15. Meszes-Tóth Réka
16. Molnár Bálint
17. Nagy Bence Noé
18. Nagy Csenge Alexandra
19. Pálfi Dániel
20. Pálfi Mátyás
21. Pohl Márton Miklós
22. Sándor Maja Míra
23. Sárvári Simon
24. Szadai Dávid
25. Szakmári Ádám
26. Szalai Tamás
27. Száraz Anna
28. Szomolányi Domonkos
29. Szvetnyik Péter Ákos
30. Tompa Tamás Kristóf
31. Udvaros Gergely Ágoston (jogviszony szünetel)

11.A (négy évfolyamos, matematika-fizika, természettudományi tagozat)
Osztályfőnök: Sparingné Köves Ildikó
Osztályfőnök-helyettes: Bakonyi Judit
Tanterem: 246

Osztálynévsor:

1. Baji Bence
2. Bódis András Barnabás
3. Bojtor Balázs Tamás
4. Boros Máté István
5. Conrád Márk
6. Eszterhás Rita Veronika
7. Gál Péter Levente
8. Horváth Réka Anna
9. Janik Attila
10. Juhász Benedek László
11. Keltai Dóra
12. Kóbor Dominik Alex
13. Kovács Domonkos Előd
14. Kovács Gergely Balázs
15. Marchhart Júlia Bianka
16. Molnár Péter Sebestyén
17. Náray Balázs
18. Németh Csaba Tibor
19. Novák Anett
20. Ocskó Luca Lili
21. Osvárt Bence Attila
22. Perci Tamás
23. Polyák Petra Klára
24. Riskutia Tamás
25. Roskó Kristóf Balázs
26. Schrott Márton
27. Solymosi Réka
28. Tikász Gergely
29. Tumay Ádám
30. Varga Sára Anna
31. Zeke Norbert
32. Zsiros Boldizsár

11.B (négy évfolyamos, biológia, humán tagozat)
Osztályfőnök: Czédulás Katalin
Osztályfőnök-helyettes: Vass Miklós
Tanterem: 308

Osztálynévsor:

1. Apáthy Réka Lili
2. Barát Noémi
3. Békés Anna
4. Csűrös Enikő
5. Duong Tuan Balázs
6. Falus Márton János
7. Fekete Sára Panna
8. Gallina Domonkos
9. Góg Enikő
10. Görbics Zsófi
11. Guller Zsófia Eszter
12. Hollókövi Stefánia
13. Horváth Lili
14. Jandácsik Ágnes Anna
15. Kálmán Dorottya
16. Kasztovszky Anna
17. Kókai Lili
18. Kövesi Kiara Fanni
19. Lutzer Bence György (jogviszony szünetel)
20. Móró Fruzsina
21. Mosolygó Zita
22. Nyáry András
23. Oláh Bálint Kristóf
24. Oroszi Levente
25. Pulugor Dóra Gabriella
26. Pusztai Rozália Ildikó
27. Szalma Levente
28. Szigeti Annabella Rachel
29. Szikszay Nóra
30. Urbán Martin
31. Váradi Eszter Noémi
32. Varga András Zoltán
33. Várnai Olivér
34. Vatai Dalma
35. Walton Áron

11.C (hat évfolyamos)
Osztályfőnök: Pintérné Czigler Éva
Osztályfőnök-helyettes: Salga Imre
Tanterem: 231

Osztálynévsor:

1. Bábel Vilmos
2. Bakó Anna
3. Bőti Dalma
4. Dobolyi Zsófia
5. Erdős Dorottya
6. Érseki Tamara
7. Fónai Kende András
8. Gönczi Anna Dorottya
9. Grandpierre Méda Ilona
10. Hubay Csenge Krisztina
11. Janik Bernadett Ibolya
12. Jónás Noémi
13. Kaknics Zita
14. Kincses Eszter Rita
15. Lázár Máté
16. Matulik Bence
17. Mucsi Flóra
18. Nagy Balázs
19. Nagy Olivér Péter
20. Németh Renáta
21. Omoragbon Anett
22. Péntek Fanni
23. Rém Rebeka
24. Schiszler Dorottya
25. Schneider Zóra
26. Schottner Kristóf Károly
27. Seres Soma
28. Sipos Máté József
29. Siposs Mátyás Géza
30. Stirling András Domokos
31. Svéd Dávid
32. Szabó Bálint Csaba
33. Széll Tímea
34. Varga Boglárka Zita
35. Varga Gábor Artúr

11.D (hat évfolyamos)
Osztályfőnök: Hubai Kata
Osztályfőnök-helyettes: Bakos Enikő
Tanterem: 302

Osztálynévsor:

1. Ambrus Róza
2. Antalóczy Máté
3. Bezerédi Bendegúz Mihály
4. Demeter Orsolya
5. Dolgos Anna
6. Engelleiter Dóra Lilla (jogviszony szünetel)
7. Fogti Laura
8. Girus Kinga Anna
9. Gyenese Zsófia
10. Hegyi Mihály
11. Hencsey Laura Csilla
12. Jákri Petra
13. Kárpáti Kritóf Soma
14. Kirchner Petra
15. Kürti Gergely
16. László Laura Helga
17. Marinau Nikolett
18. Mátyás Péter Tamás
19. Nagy Mihály Adorján
20. Ozoróczy Ákos Attila
21. Papp Dániel Gábor
22. Renner Anna
23. Sajósi Márton
24. Szabó Viktória Vivien
25. Szepesi Ákos
26. Szondi Laura Dorottya
27. Tankó-Bartalis Bence (jogviszony szünetel)
28. Tari Balázs András
29. Toldi Sára
30. Tomon Benedek
31. Tordai Lili
32. Tóth Eszter Ilona
33. Tóth Gergely Martin
34. Váradi Róbert

12.A (négy évfolyamos, matematika-fizika, természettudományi tagozat)
Osztályfőnök: Horváth Kornélia
Osztályfőnök-helyettes: Tóth Levente
Tanterem: 433

Osztálynévsor:

1. Andréka Lilla
2. Balázs Zoltán
3. Bánhidi Asztrik Antal
4. Botlik Bence Béla
5. Császár András Dániel
6. Csutorás Barna
7. Dudás Éva
8. Fazekas Ferenc Albert
9. Gulácsi Norbert
10. Gyűrűs Boldizsár István
11. Härtlein Károly György
12. Havas Péter Henrik
13. Herczeg Donát
14. Horváth Gergely Ferenc
15. Janki Krisztina
16. Kiss Dávid Gábor
17. Kovács Gergő
18. Lesták Loránd Dezső
19. Mátyás Dávid
20. Mihályházi Péter
21. Orova Katinka
22. Paál Gábor
23. Rimai Dániel
24. Sas Márton
25. Sebő Tamás
26. Skribanek Csanád Mihály
27. Surányi Boldizsár
28. Tarpataki Nóra
29. Tóth Sára Hanna
30. Wu Di Attila
31. Zahora Mary Jane

12.B (négy évfolyamos, biológia, humán tagozat)
Osztályfőnök: Antal Zoltán
Osztályfőnök-helyettes: Varsányi Kata
Tanterem: 402

Osztálynévsor:

1. Balog Gergely
2. Bernhardt Noémi
3. Blunck Antónia Sophie
4. Cseh Róza
5. Csorba Lili Csenge
6. Droppa Béla
7. Farkas Enikő
8. Fülöp Szófia Borbála
9. Gönczi Róbert
10. Inoka Anna
11. Juhász Barbara Janina
12. Kelemen Balázs
13. Kreuter Patrik Krisztián
14. Kun Tamara Zsuzsanna
15. Kuti Viktória
16. László Bálint Gábor
17. Mester Marcell
18. Nagy Eszter
19. Nagy Márta
20. Németh Anna
21. Németh Krisztina
22. Osvay Róza
23. Paskó Natasa Noémi
24. Patyánik Mihály
25. Rigó Kende
26. Selmeczi Péter Ferenc
27. Seress Iván Péter
28. Stern Lili Hanna
29. Szabó Veikko Bálint
30. Tűz Boglárka
31. Vas Viktória
32. Veres László
33. Zrupkó Eszter

12.C (hat évfolyamos)
Osztályfőnök: Parancs Anna
Osztályfőnök-helyettes: Mórocz Zoltán
Tanterem: 413

Osztálynévsor:

1. Bányai Botond Márton
2. Csekme András
3. Csolakov Dóra
4. Csulak István
5. Ficsor Gergely
6. Gál Botond
7. Gál Krisztina
8. Gubányi Balázs
9. Kereszturi Julianna
10. Kincses Tamara Júlia
11. Konecsni Panna
12. Koudela Réka Inez
13. Kovács Máté Barnabás
14. Lőrincz Gyula Péter
15. Lukács Éva
16. Mészáros Péter Márton
17. Mezei Martin Brúnó
18. Mezei Roland
19. Orosz Gréta
20. Rapszky Renáta
21. Sándor Norbert Teofil
22. Szadai Benjámin
23. Szekeres Kinga
24. Szlovák Réka
25. Szolcsányi Réka
26. Szutor Lili
27. Trombitás Tamás
28. Tuskó Péter
29. Varga Tamás László
30. Zábráczki Flóra Boglárka
31. Zeman Edit Mercédesz

12.D (hat évfolyamos)
Osztályfőnök: Börzsönyi Péter
Osztályfőnök-helyettes: Pető Sándor
Tanterem: 309

Osztálynévsor:

1. Antal Mátyás
2. Bekker Zsófia
3. Béres Adél
4. Bodnár Máté
5. Döndő Csilla
6. Éber Bálint
7. Falucskai Lilla
8. Fehértói-Nagy Lili
9. Fülöp Benedek
10. Herczeg Móric
11. Horváth Ádám
12. Jankó Attila
13. Kaltenecker Bálint
14. Kamasz Klaudia
15. Kolonics Benedek
16. Komjáthy Lili
17. Kovács András Félix
18. Lakatos Ádám
19. Lázár Gabriella
20. Lozsádi Bence
21. Lukács Flóra Kira
22. Matolcsy Mátyás
23. Mészáros Viktor Ixion
24. Nagy Rebeka
25. Ördög Enikő
26. Pálfi Péter
27. Páncsics Hedvig Diána
28. Rákos András Dominik
29. Seben Domonkos András
30. Seper Kristóf Kajetán
31. Simon Sebestyén
32. Torma Zoltán Ádám
33. Túry Bálint


Cikkek a Meridiánról

2017. december 4.
WrocMUN 2017

2017. november 30.
Sanghaj Junior Edison Show beszámoló

2017. november 29.
TAN@ X-MAS EDITION

2017. november 24.
Kerületi bajnoki cím védése: pipa

2017. november 15.
Nyílt Nap a BME-n

Cikkek megjelenésük sorrendjében »


Rövidhírek a Meridiánról

2017. december 11.
Januári ebédbefizetés

2017. december 10.
Rövidített órák hétfőn

2017. december 10.
Apáczais tetkó

2017. december 8.
1 hét múlva TAN@

2017. december 7.
A kisebbek is marad­hat­nak a sport­éj­sza­kán

További rövidhírek »


  Kedvencek



Vissza az oldal tetejére



ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium

Cím: 1053 Budapest, Papnövelde utca 4-6.
Telefon: 267-0311
Titkárság, fax: 266-1427
Kollégium: 266-2032
OM: 035229
E-mail: titkar@apaczai.elte.hu
Web: http://www.apaczai.elte.hu
Hírportál: http://meridian.apaczai.elte.hu

Apáczai emlékoldal

Emlékoldal: http://apaczai.jimdo.com
Meridián – az apáczaisok hírportálja

       

Tiszta Szívvel – iskolaújság

 

Iskolai Diákönkormányzat

 
A mai dátum: 2017. december 14. csütörtök
Pontos idő:
A következő csengetésig hátralevő idő:

A mai nap tanítás van.
Holnap tanítás lesz.


Hátralévő tanítási napok »

Az utolsó tanítási nap 2018. június 15., addig még 184 nap van, ebből 126 munkanap, ebből 111 tanítási nap.

Levelezés

Levelezés »




Portál  ·  Jogok  ·  Adatvédelem  ·  Nyilatkozat a cookie-k használatáról  ·  Impresszum  ·  Technikai háttér