2016/17 tanév munkaterve
augusztus 25. csütörtök   900 alakuló értekezlet  
       
      osztályozó és javítóvizsgák
augusztus 26. péntek    
      osztályozó és javítóvizsgák
augusztus 27. szombat    
augusztus 28. vasárnap    
augusztus 29. hétfő   gólyatábor
      900 szakcsoportvezetői értekezlet
      osztályozó és javítóvizsgák
augusztus 30. kedd   900 munkatervi értekezlet
      1200 osztályfőnöki munkaközösség értekezlete
augusztus 31. szerda    
 
2016. szeptember » október » november » december »
2017. január » február » március » április » május » június »
 
szeptember 1. csütörtök 1 800 évnyitó 
      900 osztályfőnöki órák
      1100 órarend szerinti tanítás
      gólyatábor
szeptember 2. péntek 2 gólyatáborosoknak első két óra osztáyfőnöki
szeptember 3. szombat    
szeptember 4. vasárnap    
szeptember 5. hétfő 3 09.05.- 10. munkaközösségi értekezletek
      1515 vezetőtanári értekezlet
      érettségi jelentkezés határideje az őszi vizsgaidőszakban
      1900 kollégiumi évnyitó
      12.A kirándul 09.05.- 07.
szeptember 6. kedd 4 12.A kirándul 09.05.- 07.
szeptember 7. szerda 5 12.A kirándul 09.05.- 07.
      1700 SzMK értekezlet
      mindennapos testnevelés regisztráció kezdete
szeptember 8. csütörtök 6 1515 LeS előadás - Mérő László
szeptember 9. péntek 7 indítandó szakkörök leadása
      fakultációváltás, -leadás utolsó napja
szeptember 10. szombat    
szeptember 11. vasárnap    
szeptember 12. hétfő 8 szakkörök meghirdetése / diákok szakkörre jelentkezése 09.25-ig
      tanmenetek leadása a munkaközösségvezetőnek
      újabb projekttémák leadása
      1630 kezdő osztály szülői értekezlet, tanári bemutatkozás
      1700 szülői értekezlet
      1000 tanárjelöltek érkezése
szeptember 13. kedd 9 internetes jelentkezés a mindennapos testnevelésre 15 óráig
szeptember 14. szerda 10 OKTV jelentkezés 12 óráig
szeptember 15. csütörtök 11 12.D  kirándul 09.15.- 16.
      munkaközösségi munkatervek leadása
szeptember 16. péntek 12 12.D  kirándul 09.15.- 16.
szeptember 17. szombat    
szeptember 18. vasárnap    
szeptember 19. hétfő 13  
szeptember 20. kedd 14  
szeptember 21. szerda 15 OKTV jelentkezések ellenőrző listáinak kifüggesztése
szeptember 22. csütörtök 16 12.B kirándul 09.22.- 25.
szeptember 23. péntek 17 12.B kirándul 09.22. -25.
szeptember 24. szombat    
szeptember 25. vasárnap    
szeptember 26. hétfő 18 1515 LeS előadás - Pál Csaba
szeptember 27. kedd 19  
szeptember 28. szerda 20 OKTV jelentkezések hibajavítási határideje
      terepgyakorlat - Gál Ildikó tanárnő vezetésével (09.28-10.02)
szeptember 29. csütörtök 21  
szeptember 30. péntek 22  
 
október 1. szombat    
október 2. vasárnap    
október 3. hétfő 23 projektmunka jelentkezési határidő
      1515 szakcsoportvezetői értekezlet
      szakkörök indulása
      Anna Frank Kiállítás képzése (10.03.- 10.04.)
október 4. kedd 24  
október 5. szerda 25  
október 6. csütörtök 26 megemlékezés az aradi vértanúkról  - történelem munkaközösség
      Anna Frank Kiállítás megnyitója (10.06.- 10.07.)
      12.C osztálykirándulás
október 7. péntek 27 12.C osztálykirándulás
október 8. szombat    
október 9. vasárnap    
október 10. hétfő 28  
október 11. kedd 29  
október 12. szerda 30  
október 13. csütörtök 31 1515 LeS előadás - Pokol Gergő
október 14. péntek 32 Bolyai Csapatverseny (rövidített órák)
október 15. szombat   MUNKANAP - október 31. helyett
      12.A és 12.B pályaorientációs nap
      Rövidített órák hétfői órarend szerint
október 16. vasárnap    
október 17. hétfő 33 érettségi írásbelik kezdete
       
október 18. kedd 34  
október 19. szerda 35  
október 20. csütörtök 36 angol érettségi
október 21. péntek 37 ünnepély (10. humán) változások külön hirdetve
      informatika érettségi
október 22. szombat    
október 23. vasárnap   Nemzeti Ünnep
október 24. hétfő 38 1430 nevelési értekezlet  (rövidített órák)
október 25. kedd 39  
október 26. szerda 40 újraélesztés 9.B vagy 9.C
október 27. csütörtök 41 1515 LeS előadás - Dezső Tamás
október 28. péntek 42 megemlékezés az elhunyt apáczaisokról  - hatodik óra alatt
október 29. szombat    
október 30. vasárnap    
október 31. hétfő   munkaszüneti nap október 15 helyett
 
november 1. kedd   Mindenszentek
      olasz csereút 11.01-11.08.
november 2. szerda   őszi szünet
november 3. csütörtök   őszi szünet
november 4. péntek   őszi szünet
november 5. szombat    
november 6. vasárnap    
november 7. hétfő 43 történelem OKTV
      1515 Szakcsoportvezetői értekezlet, 
november 8. kedd 44 földrajz OKTV
      ELTE Tudóstanárok Konferenciája
november 9. szerda 45 informatika II. kategória OKTV
      tudóstanárok Konferenciája
november 10. csütörtök 46 latin nyelv OKTV
      1515 LeS előadás - Csonka Gábor
november 11. péntek 47 projektnap - 8.C és 8.D
november 12. szombat    
november 13. vasárnap    
november 14. hétfő 48 angol nyelv OKTV
      1700 felvételi tájékoztató (4 évf)
      11.14.- 25. jelentkezés a nyílt napokra interneten
november 15. kedd 49 matematika OKTV
      1700 felvételi tájékoztató (6 évf)
november 16. szerda 50 magyar nyelv OKTV
november 17. csütörtök 51 fizika OKTV
      műveltségi verseny / Tehetségnap jelentkezési határidő
november 18. péntek 52  
november 19. szombat    
november 20. vasárnap    
november 21. hétfő 53 kémia OKTV
november 22. kedd 54 francia nyelv OKTV
november 23. szerda 55 informatika I. kategória OKTV
      1515 LeS előadás - Kozma-Vízkeleti Dániel
november 24. csütörtök 56 biológia OKTV
november 25. péntek 57  
november 26. szombat   műveltségi verseny írásbeli - Tehetségnap
november 27. vasárnap    
november 28. hétfő 58 német nyelv OKTV
november 29. kedd 59 olasz nyelv OKTV
      nyílt nap négy- és hatévfolyamos
november 30. szerda 60 műveltségi verseny szóbeli beosztás a honlapon
      nyílt nap négy- és hatévfolyamos
 
december 1. csütörtök 61 magyar irodalom OKTV
      nyílt nap négy- és hatévfolyamos
december 2. péntek 62 kijavított műveltségi verseny dolgozatok és a szóbelizők listájának leadása
(12 óráig)
december 3. szombat    
december 4. vasárnap    
december 5. hétfő 63 orosz nyelv OKTV
      1515 szakcsoportvezetői értekezlet
      1600 - 1900 szülői fogadódélután
december 6. kedd 64 dráma OKTV
december 7. szerda 65 művészettörténet OKTV
      újraélesztés 9.C vagy 9.B
december 8. csütörtök 66 1515 LeS előadás - Vellai Tibor
december 9. péntek 67 jelentkezési határidő központi felvételire
december 10. szombat    
december 11. vasárnap    
december 12. hétfő 68 műveltségi verseny szóbeli (hétfő-szerda)
december 13. kedd 69  
december 14. szerda 70  
december 15. csütörtök 71 kollégiumi Karácsony
      műveltségi verseny eredményeinek leadása
december 16. péntek 72
      műveltségi verseny eredmények a honlapon
december 17. szombat    
december 18. vasárnap    
december 19. hétfő 73 Karácsonyi Koncert 
december 20. kedd 74 osztálykarácsonyok
december 21. szerda 75  
december 22. csütörtök   téli szünet
december 23. péntek   téli szünet
december 24. szombat   téli szünet
december 25. vasárnap   Karácsony
december 26. hétfő   Karácsony
december 27. kedd   téli szünet
december 28. szerda   téli szünet
december 29. csütörtök   téli szünet
december 30. péntek   téli szünet
december 31. szombat   téli szünet
 
január 1. vasárnap   téli szünet
január 2. hétfő   téli szünet
január 3. kedd 76 1700 műveltségi verseny eredményhirdetése tagozatos tanárok részvételével
január 4. szerda 77 média OKTV
január 5. csütörtök 78 1515 LeS előadás - Dürr Miklós, Perez-Lopez Áron
január 6. péntek 79  
január 7. szombat    
január 8. vasárnap    
január 9. hétfő 80 NETFITT mérés 01.09.- 04.30.
      1515 szakcsoportvezetői értekezlet
január 10. kedd 81  
január 11. szerda 82  
január 12. csütörtök 83  
január 13. péntek 84  
január 14. szombat    
január 15. vasárnap    
január 16. hétfő 85  
január 17. kedd 86  
január 18. szerda 87 jegyzárás
január 19. csütörtök 88 1430 osztályozó értekezlet
január 20. péntek 89 első félév vége
      1100-ig tanítás (1-3 óra), utána osztályozó értekezlet
január 21. szombat   1000 hatévfolyamos központi felvételi írásbeli
      1000 négyévfolyamos központi felvételi írásbeli
január 22. vasárnap    
január 23. hétfő 90 II. félév kezdete órarendváltás
január 24. kedd 91 filozófia OKTV 1. forduló
január 25. szerda 92  
január 26. csütörtök 93 1400 pótírásbeli központi felvételi
      1515 LeS előadás - Gál Tamás (vagy 19)
      1630 SzMK értekezlet
január 27. péntek 94 félévi bizonyítvány kiosztása
      1000 kétszer javított felvételik leadása, értékelő lap
január 28. szombat    
január 29. vasárnap    
január 30. hétfő 95 1515 szakcsoportvezetői értekezlet
      1600 tájékoztató a fakultációválasztásról és az érettségiről - 10.évfolyam
      1700 szülői értekezlet
január 31. kedd 96  
 
február 1. szerda 97 beadási határidő - projekt;
értesítés a központi felvételi eredményéről, betekintés 1000 - 1600
február 2. csütörtök 98  
február 3. péntek 99  
február 4. szombat    
február 5. vasárnap    
február 6. hétfő 100 1515 félévi értekezlet
február 7. kedd 101  
február 8. szerda 102  
február 9. csütörtök 103  
február 10. péntek 104  
február 11. szombat   SZALAGAVATÓ
február 12. vasárnap    
február 13. hétfő 105  
február 14. kedd 106  
február 15. szerda 107 középiskolába történő jelentkezés határideje
      érettségire való jelentkezés
      felvételi jelentkezés leadásának határideje
február 16. csütörtök 108 6 évfolyamos szóbeli beosztás a honlapon
február 17. péntek 109  
február 18. szombat    
február 19. vasárnap    
február 20. hétfő 110 02.20.- 24. 6 évfolyamos szóbeli
február 21. kedd 111  
február 22. szerda 112 4 évfolyamos szóbeli beosztás a honlapon
      újraélesztés 9.D
február 23. csütörtök 113  
február 24. péntek 114 Kommunista diktatúrák áldozatainak emléknapja (Történelem munkaközösség)
február 25. szombat    
február 26. vasárnap    
február 27. hétfő 115 1515 szakcsoportvezetői értekezlet
      02.27.- 03.03. 4 évfolyamos szóbeli felvételi
február 28. kedd 116  
 
március 1. szerda 117 elbírálási határidő - projekt
március 2. csütörtök 118  
március 3. péntek 119  
március 4. szombat    
március 5. vasárnap    
március 6. hétfő 120  
március 7. kedd 121  
március 8. szerda 122  
március 9. csütörtök 123  
március 10. péntek 124 ideiglenes felvételi eredmények 
március 11. szombat    
március 12. vasárnap    
március 13. hétfő 125 1430 nevelési értekezlet (rövidített órák)
március 14. kedd 126 Ünnepély (11.B humán)
március 15. szerda   Nemzeti Ünnep
március 16. csütörtök   tanítás nélküli munkanap
március 17. péntek   tanítás nélküli munkanap
március 18. szombat    
március 19. vasárnap    
március 20. hétfő 127  
március 21. kedd 128  
március 22. szerda 129  
március 23. csütörtök 130  
március 24. péntek 131  
március 25. szombat    
március 26. vasárnap    
március 27. hétfő 132 1600- 1900 Szülői fogadódélután
március 28. kedd 133  
március 29. szerda 134 újraélesztési képzés 9.A
március 30. csütörtök 135  
március 31. péntek 136 Belga csereút 03.31.- 04.07. 12 diák
 
április 1. szombat    
április 2. vasárnap    
április 3. hétfő 137 Digitális témahét
      1515 szakcsoportvezetői értekezlet
      04.03.- 04.07. jelentkezés a tavaszi osztályozóvizsgákra
április 4. kedd 138
április 5. szerda 139  
április 6. csütörtök 140  
április 7. péntek 141  
április 8. szombat    
április 9. vasárnap    
április 10. hétfő 142 Apáczai Napok - témanap / tanítás?
      1700 Koncert jogi kari díszteremben
április 11. kedd 143 Apáczai Napok - projekt
április 12. szerda 144 Apáczai Napok - külső ea.
      újraélesztés pótnap és instruktorképzés
      Holokauszt áldozatainak emléknapja (04.16)
április 13. csütörtök   tavaszi szünet
április 14. péntek   tavaszi szünet
április 15. szombat    
április 16. vasárnap   Húsvét
április 17. hétfő   Húsvét
április 18. kedd   tavaszi szünet
április 19. szerda 145 egyeztetett, végleges felvételi jegyzék
április 20. csütörtök 146 04.20. - 04.28. tavaszi osztályozó vizsgák 
április 21. péntek 147  
április 22. szombat    
április 23. vasárnap    
április 24. hétfő 148  
április 25. kedd 149  
április 26. szerda 150 angol szintfelmérő
április 27. csütörtök 151  
április 28. péntek 152  
április 29. szombat    
április 30. vasárnap    
 
május 1. hétfő    
május 2. kedd 153 1515 értekezlet az érettségiről
május 3. szerda 154 jegyzárás a 12. évfolyamon
május 4. csütörtök 155 1600 osztályozó értekezlet a 12. évfolyamon
      utolsó tanítási nap 12. évfolyamon
május 5. péntek 156  
május 6. szombat 157 1000 Ballagás 
május 7. vasárnap    
május 8. hétfő 158 magyar érettségi
      7-11. évfolyam kirándul
május 9. kedd 159 matematika érettségi
      7-11. évfolyam kirándul
május 10. szerda   történelem érettségi
      nincs tanítás (a ballagás helyetti szünet)
május 11. csütörtök   angol érettségi - munkarend az emelt szintű érettségi függvényében
      tanítás nélküli munkanap
május 12. péntek   német érettségi
      tanítás nélküli munkanap
május 13. szombat    
május 14. vasárnap    
május 15. hétfő 160 emelt informatika, latin érettségi
május 16. kedd 161 biológia, társadalomismeret érettségi
május 17. szerda 162 8. évfolyamon angol mérés - írásbeli és szóbeli
május 18. csütörtök 163 közép informatika, ének érettségi
május 19. péntek   kémia, földrajz érettségi
      tanítás nélküli munkanap
május 20. szombat    
május 21. vasárnap    
május 22. hétfő 164 fizika, rajz érettségi
május 23. kedd 165 francia, filozófia érettségi
május 24. szerda 166 8. és 10. évfolyamon országos mérés
      média, dráma  érettségi
május 25. csütörtök 167 olasz  érettségi
      erdei iskola 8.C és 8.D
május 26. péntek 168 orosz érettségi
      erdei iskola 8.C és 8.D
május 27. szombat   erdei iskola 8.C és 8.D
május 28. vasárnap   erdei iskola 8.C és 8.D
május 29. hétfő 169  
május 30. kedd 170  
május 31. szerda 171  
 
június 1. csütörtök 172  
június 2. péntek 173 Nemzeti összetartozás napja (06.04.)
június 3. szombat    
június 4. vasárnap   Pünkösd
június 5. hétfő   Pünkösd
június 6. kedd 174  
június 7. szerda 175  
június 8. csütörtök 176 szóbeli emelt szintű érettségi 06.08.- 06.15.
június 9. péntek 177  
június 10. szombat    
június 11. vasárnap    
június 12. hétfő 178  
június 13. kedd 179  
június 14. szerda 180 jegyzárás
június 15. csütörtök 181 utolsó tanítási nap
június 16. péntek   900 osztályozó értekezletek délelőtt
június 17. szombat    
június 18. vasárnap    
június 19. hétfő   szóbeli középszintű érettségi 06.19.- 30. beosztás februári jelentkezés után
június 20. kedd    
június 21. szerda    
június 22. csütörtök   beiratkozás
június 23. péntek   évzáró ünnepély 900
június 24. szombat    
június 25. vasárnap    
június 26. hétfő    
június 27. kedd    
június 28. szerda    
június 29. csütörtök    
június 30. péntek   tanévzáró értekezlet